W25M02GVTBIG
| سازندگان: | Winbond |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| برگه داده ها: | W25M02GVTBIG |
| توضیحات: | Multichip Packages 2G-bit Serial NAND flash, 3V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| Rohs | Details |
| نوع | NAND Flash, NOR Flash |
| برند | Winbond |
| سری | W25M02GV |
| بسته بندی | Tray |
| Tradename | SpiStack |
| اندازه حافظه | 2 Gbit |
| زیرشاخه | Memory & Data Storage |
| تولید کننده | Winbond |
| سازمان | 256 M x 8 |
| نوع محصول | Multichip Packages |
| پهنای اتوبوس داده ها | 8 bit |
| نوع رابط | SPI |
| سبک نصب | SMD/SMT |
| بسته بندی/مورد | TFBGA-24 |
| دسته بندی محصولات | Multichip Packages |
| رطوبت حساس | Yes |
| ولتاژ تامین-حداکثر | 3.6 V |
| ولتاژ تامین-Min | 2.7 V |
| مقدار کارخانه بسته | 480 |
| حداکثر فرکانس ساعت | 104 MHz |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 85 C |
| حداقل دمای عملیاتی | - 40 C |
در انبار 64 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $4.46 | $4.37 | $4.28 |
حداقل: 1