9535430000
| سازندگان: | Weidmuller |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 9535430000 |
| توضیحات: | BOX PLASTIC GRAY 5.91"L X 6.89"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Weidmuller |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Cover Included |
| ارتفاع | 6.890" (175.00mm) |
| سری | MPC |
| وزن | 1.6 lbs (725.7g) |
| رأی | IP66, IP67 |
| ویژگی | PCB Supports, Sealed |
| مواد | Plastic, Polycarbonate |
| ضخامت | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 40.7in² (263cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 5.906" L x 6.890" W (150.00mm x 175.00mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 77 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $79.44 | $77.85 | $76.29 |
حداقل: 1