9535240000
| سازندگان: | Weidmuller |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 9535240000 |
| توضیحات: | BOX PLASTIC GRAY/CLR 2.95"X4.92" |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Weidmuller |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray, Clear Cover/Door |
| طراحی | Cover Included |
| ارتفاع | 4.921" (125.00mm) |
| سری | MPC |
| وزن | 0.65 lb (294.84g) |
| رأی | IP66, IP67 |
| ویژگی | PCB Supports, Sealed |
| مواد | Plastic, Polycarbonate |
| ضخامت | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 14.5in² (94cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 2.953" L x 4.921" W (75.00mm x 125.00mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 74 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $36.76 | $36.02 | $35.30 |
حداقل: 1