9526930000
| سازندگان: | Weidmuller |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 9526930000 |
| توضیحات: | BOX ALUM UNPAINTED 6.69"LX5.12"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Weidmuller |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Unpainted |
| طراحی | Cover Included |
| ارتفاع | 3.543" (90.00mm) |
| سری | Klippon® K |
| وزن | 3.4 lbs (1.5kg) |
| رأی | IP66, IP67 |
| ویژگی | Sealed |
| مواد | Metal, Aluminum |
| ضخامت | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 34.2in² (221cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 6.693" L x 5.118" W (170.00mm x 130.00mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 92 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $144.73 | $141.84 | $139.00 |
حداقل: 1