952689
| سازندگان: | Weidmuller |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 952689 |
| توضیحات: | BOX ALUM UNPAINTED 6.89"LX3.15"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Weidmuller |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Unpainted |
| طراحی | Cover Included |
| ارتفاع | 2.244" (57.00mm) |
| سری | Klippon® K |
| وزن | 1.2 lbs (544.3g) |
| رأی | IP66, IP67 |
| ویژگی | Sealed |
| مواد | Metal, Aluminum |
| ضخامت | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 21.7in² (140cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 6.890" L x 3.150" W (175.00mm x 80.00mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 86 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $79.52 | $77.93 | $76.37 |
حداقل: 1