9510470000
| سازندگان: | Weidmuller |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 9510470000 |
| توضیحات: | BOX FIBERGLASS GRAY 4.76"X23.62" |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Weidmuller |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Cover Included |
| ارتفاع | 9.843" (250.00mm) |
| سری | Klippon® POK |
| وزن | 12 lbs (5.4kg) |
| رأی | IP66 |
| ویژگی | Sealed |
| مواد | Fiberglass/Polyester |
| ضخامت | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 113in² (729cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 4.764" L x 23.622" W (121.00mm x 600.00mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 V-0 |
در انبار 78 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $452.30 | $443.25 | $434.39 |
حداقل: 1