9510370000
| سازندگان: | Weidmuller |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 9510370000 |
| توضیحات: | BOX FIBERGLASS BLK 6.34"X15.75" |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Weidmuller |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Black |
| طراحی | Cover Included |
| ارتفاع | 9.843" (250.00mm) |
| سری | Klippon® POK |
| وزن | 11 lbs (5kg) |
| رأی | IP66 |
| ویژگی | Sealed |
| مواد | Fiberglass/Polyester |
| ضخامت | - |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| مساحت (L x عرض) | 99.8in² (644cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 6.339" L x 15.748" W (161.00mm x 400.00mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 V-0 |