7940029427
| سازندگان: | Weidmuller |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Terminal Blocks - Din Rail, Channel |
| برگه داده ها: | 7940029427 |
| توضیحات: | CONN TERM BLK DISCONNECT 4-18AWG |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Weidmuller |
| دسته بندی محصولات | Terminal Blocks - Din Rail, Channel |
| نوع | Disconnect |
| رنگ | Beige |
| سری | WSI |
| ویژگی | LED |
| نوع فیوز | 10.3mm x 38mm |
| قسمت وضعیت | Active |
| جریان-UL | 30A |
| ولتاژ-UL | 600V |
| جریان-IEC | 32A |
| ولتاژ-IEC | 690V |
| نوع قطع اتصال | Fuse, Lever |
| تعداد سطوح | 1 |
| طول سلب | - |
| عرض ترمینال | 17.8mm |
| سبک ختم | Screw |
| تعداد پوزیشن ها | 2 |
| عایق مواد | Thermoplastic, Wemid |
| اندازه گیری سیم یا دامنه AWG | 4-18 AWG |
| اندازه گیری سیم یا محدوده mm ² | 1.5-25mm² |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 V-0 |
در انبار 9 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $41.85 | $41.01 | $40.19 |
حداقل: 1