1683320000
| سازندگان: | Weidmuller |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Terminal Blocks - Din Rail, Channel |
| برگه داده ها: | 1683320000 |
| توضیحات: | CONN TERM BLK FEED THRU 12-30AWG |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Weidmuller |
| دسته بندی محصولات | Terminal Blocks - Din Rail, Channel |
| نوع | Feed Through |
| رنگ | White |
| سری | Z |
| ویژگی | - |
| نوع فیوز | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| جریان-UL | 25A |
| ولتاژ-UL | 600V |
| جریان-IEC | 24A |
| ولتاژ-IEC | 800V |
| نوع قطع اتصال | - |
| تعداد سطوح | 1 |
| طول سلب | 10mm |
| عرض ترمینال | 5.1mm |
| سبک ختم | Push In, Spring |
| تعداد پوزیشن ها | 2 |
| عایق مواد | Thermoplastic, Wemid |
| اندازه گیری سیم یا دامنه AWG | 12-30 AWG |
| اندازه گیری سیم یا محدوده mm ² | 0.5-4mm² |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 V-0 |
در انبار 14 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $3.54 | $3.47 | $3.40 |
حداقل: 1