1277600000
| سازندگان: | Weidmuller |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1277600000 |
| توضیحات: | BOX FIBERGLASS GRY 3.58"LX8.66"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Weidmuller |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Gray |
| طراحی | Cover Included |
| ارتفاع | 4.724" (120.00mm) |
| سری | Klippon® POK |
| وزن | 2.3 lbs (1kg) |
| رأی | IP66 |
| ویژگی | Sealed |
| مواد | Fiberglass/Polyester |
| ضخامت | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 31.1in² (201cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 3.583" L x 8.661" W (91.00mm x 220.00mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 V-0 |
در انبار 72 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $107.37 | $105.22 | $103.12 |
حداقل: 1