1200820000
| سازندگان: | Weidmuller |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1200820000 |
| توضیحات: | BOX STAINLESS STEEL 30"L X 20"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Weidmuller |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Unpainted |
| طراحی | Cover Included |
| ارتفاع | 5.906" (150.00mm) |
| سری | Klippon® TB |
| وزن | 46 lbs (20.9kg) |
| رأی | IP66 |
| ویژگی | Mounting Flange, Sealed, Wall Mount |
| مواد | Metal, Stainless Steel |
| ضخامت | 0.059" (1.50mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 600in² (3871cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 30.000" L x 20.000" W (762.00mm x 508.00mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 96 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2,783.02 | $2,727.36 | $2,672.81 |
حداقل: 1