1200440000
| سازندگان: | Weidmuller |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1200440000 |
| توضیحات: | BOX S STEEL 18.9"L X 18.9"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Weidmuller |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Unpainted |
| طراحی | Cover Included |
| ارتفاع | 5.906" (150.00mm) |
| سری | Klippon® TB |
| وزن | 22 lbs (10kg) |
| رأی | IP66 |
| ویژگی | Mounting Flange, Sealed, Wall Mount |
| مواد | Metal, Stainless Steel |
| ضخامت | 0.059" (1.50mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 357in² (2303cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 18.898" L x 18.898" W (480.00mm x 480.00mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 87 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1,179.06 | $1,155.48 | $1,132.37 |
حداقل: 1