1195280000
| سازندگان: | Weidmuller |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1195280000 |
| توضیحات: | BOX S STEEL 21.65"L X 13.78"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Weidmuller |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Unpainted |
| طراحی | Hinged Door, Lid |
| ارتفاع | 7.874" (200.00mm) |
| سری | Klippon® TB |
| وزن | 30 lbs (13.6kg) |
| رأی | IP66, IP67 |
| ویژگی | Lockable, Mounting Flange, Sealed, Wall Mount |
| مواد | Metal, Stainless Steel |
| ضخامت | 0.059" (1.50mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 298in² (1923cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 21.654" L x 13.780" W (550.00mm x 350.00mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 71 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1,683.02 | $1,649.36 | $1,616.37 |
حداقل: 1