1194910000
| سازندگان: | Weidmuller |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1194910000 |
| توضیحات: | BOX S STEEL 15.75"L X 11.81"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Weidmuller |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Unpainted |
| طراحی | Hinged Door, Lid |
| ارتفاع | 5.906" (150.00mm) |
| سری | Klippon® TB |
| وزن | 16 lbs (7.3kg) |
| رأی | IP66, IP67 |
| ویژگی | Lockable, Mounting Flange, Sealed, Wall Mount |
| مواد | Metal, Stainless Steel |
| ضخامت | 0.059" (1.50mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 186in² (1200cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 15.748" L x 11.811" W (400.00mm x 300.00mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 79 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1,053.12 | $1,032.06 | $1,011.42 |
حداقل: 1