1194640000
| سازندگان: | Weidmuller |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Boxes |
| برگه داده ها: | 1194640000 |
| توضیحات: | BOX S STEEL 10.24"L X 10.24"W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Weidmuller |
| دسته بندی محصولات | Boxes |
| رنگ | Unpainted |
| طراحی | Hinged Door, Lid |
| ارتفاع | 5.906" (150.00mm) |
| سری | Klippon® TB |
| وزن | 15 lbs (6.8kg) |
| رأی | IP66, IP67 |
| ویژگی | Lockable, Mounting Flange, Sealed, Wall Mount |
| مواد | Metal, Stainless Steel |
| ضخامت | 0.059" (1.50mm) |
| قسمت وضعیت | Active |
| مساحت (L x عرض) | 105in² (677cm²) |
| اطلاعات حمل و نقل | Shipped from Digi-Key |
| نوع کانتینر | Box |
| اندازه/ابعاد | 10.236" L x 10.236" W (260.00mm x 260.00mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
در انبار 79 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1,128.85 | $1,106.27 | $1,084.15 |
حداقل: 1