1017000000
| سازندگان: | Weidmuller |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Terminal Blocks - Din Rail, Channel |
| برگه داده ها: | 1017000000 |
| توضیحات: | CONN TERM BLK DISCONNECT 8-20AWG |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Weidmuller |
| دسته بندی محصولات | Terminal Blocks - Din Rail, Channel |
| نوع | Disconnect |
| رنگ | Beige |
| سری | W |
| ویژگی | - |
| نوع فیوز | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| جریان-UL | 45A |
| ولتاژ-UL | 300V |
| جریان-IEC | 41A |
| ولتاژ-IEC | 630V |
| نوع قطع اتصال | Switch, Slide |
| تعداد سطوح | 1 |
| طول سلب | 12mm |
| عرض ترمینال | 7.9mm |
| سبک ختم | Screw |
| تعداد پوزیشن ها | 2 |
| عایق مواد | Thermoplastic, Wemid |
| اندازه گیری سیم یا دامنه AWG | 8-20 AWG |
| اندازه گیری سیم یا محدوده mm ² | 0.5-10mm² |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 V-0 |
در انبار 50 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $10.03 | $9.83 | $9.63 |
حداقل: 1