0294360000
| سازندگان: | Weidmuller |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Terminal Blocks - Din Rail, Channel |
| برگه داده ها: | 0294360000 |
| توضیحات: | CONN TERM BLK FEED THRU 12-24AWG |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Weidmuller |
| دسته بندی محصولات | Terminal Blocks - Din Rail, Channel |
| نوع | Feed Through |
| رنگ | Beige |
| سری | SAK |
| ویژگی | - |
| نوع فیوز | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| جریان-UL | 27A |
| ولتاژ-UL | 300V |
| جریان-IEC | 32A |
| ولتاژ-IEC | 400V |
| نوع قطع اتصال | - |
| تعداد سطوح | 1 |
| طول سلب | 8mm |
| عرض ترمینال | 6.1mm |
| سبک ختم | Screw |
| تعداد پوزیشن ها | 2 |
| عایق مواد | Polyamide (PA66), Nylon 6/6 |
| اندازه گیری سیم یا دامنه AWG | 12-24 AWG |
| اندازه گیری سیم یا محدوده mm ² | 0.5-6mm² |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 V-2 |
در انبار 141 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $3.85 | $3.77 | $3.70 |
حداقل: 1