WIZFI310-CON
| سازندگان: | WIZnet |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | RF Transceiver Modules |
| برگه داده ها: | WIZFI310-CON |
| توضیحات: | 802.11B/G/N WI-FI MODULE LOW PO |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | WIZnet |
| دسته بندی محصولات | RF Transceiver Modules |
| سری | - |
| پروتکل | 802.11b/g/n |
| نرخ داده | 150Mbps |
| فرکانس | 2.4GHz |
| مدولاسیون | 16-QAM, 64-QAM, BPSK, CCK, DSSS, DBPSK, DQPSK, OFDM, QPSK |
| اندازه حافظه | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| حساسیت | -78dBm |
| نوع آنتن | Integrated, Trace |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 35-SMD Module |
| قدرت خروجی | 16dBm |
| ولتاژ-تامین | 3.3V |
| رابط های سریال | UART |
| خانواده RF/استاندارد | WiFi |
| مورد استفاده IC/بخش | - |
| جریان دریافت | 62mA |
| دمای عملیاتی | -20°C ~ 85°C |
| جریان انتقال | 162mA |
در انبار 55 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $14.99 | $14.69 | $14.40 |
حداقل: 1