MKP4F026803C00JSSD
| سازندگان: | WIMA |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Film Capacitors |
| برگه داده ها: | MKP4F026803C00JSSD |
| توضیحات: | CAP FILM 0.068UF 5% 250VDC RAD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | WIMA |
| دسته بندی محصولات | Film Capacitors |
| سری | - |
| رأی | - |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Bulk |
| تحمل | ±5% |
| خازن | 0.068µF |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | PC Pins |
| برنامه | High Frequency, Switching |
| فاصله سرب | 0.394" (10.00mm) |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | Radial |
| اندازه/ابعاد | 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm) |
| مواد دی الکتریک | Polypropylene (PP), Metallized |
| ولتاژ امتیاز-AC | 160V |
| ولتاژ امتیاز-DC | 250V |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.354" (9.00mm) |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 100°C |
در انبار 1010 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.62 | $0.61 | $0.60 |
حداقل: 1