TLHA44R1S2
| سازندگان: | Vishay / Semiconductor - Opto Division |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | LED Indication - Discrete |
| برگه داده ها: | TLHA44R1S2 |
| توضیحات: | LED AMBER DIFFUSED 3MM T/H |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Vishay / Semiconductor - Opto Division |
| دسته بندی محصولات | LED Indication - Discrete |
| رنگ | Amber |
| سری | TLHA44 |
| ویژگی | - |
| اندازه لنز | 3mm, T-1 |
| بسته بندی | Bulk |
| رنگ لنز | - |
| سبک لنز | Round with Domed Top |
| قسمت وضعیت | Active |
| ارتفاع (حداکثر) | 6.10mm |
| پیکربندی | Standard |
| نوع نصب | Through Hole |
| زاویه دید | 60° |
| جریان-تست | 20mA |
| بسته بندی/مورد | Radial |
| شماره قسمت پایه | TLH44 |
| اندازه/ابعاد | - |
| شفافیت لنز | Diffused |
| طول موج-اوج | 624nm |
| امتیاز millicandela | 196mcd |
| طول موج-غالب | 617nm |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 3mm |
| ولتاژ-به جلو (Vf) (تایپ) | 2V |
در انبار 59 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.12 | $0.12 | $0.12 |
حداقل: 1