RH005R5000FE02
| سازندگان: | Vishay / Dale |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Chassis Mount Resistors |
| برگه داده ها: | RH005R5000FE02 |
| توضیحات: | RES CHAS MNT 0.5 OHM 1% 7.5W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Vishay / Dale |
| دسته بندی محصولات | Chassis Mount Resistors |
| سری | RH |
| ویژگی | Moisture Resistant |
| بسته بندی | Bulk |
| تحمل | ±1% |
| سبک سرب | Solder Lugs |
| مقاومت | 500 mOhms |
| ترکیب | Wirewound |
| قسمت وضعیت | Active |
| نرخ شکست | - |
| قدرت (وات) | 7.5W |
| بسته بندی/مورد | Axial, Box |
| قابلیت نصب | Flanges |
| اندازه/ابعاد | 0.600" L x 0.646" W (15.24mm x 16.41mm) |
| پوشش ، نوع مسکن | Aluminum |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.335" (8.51mm) |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 250°C |
| ضریب دما | ±100ppm/°C |
در انبار 100 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $4.00 | $3.92 | $3.84 |
حداقل: 1