MKP1848620704P2
| سازندگان: | Vishay BC Components |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Film Capacitors |
| برگه داده ها: | MKP1848620704P2 |
| توضیحات: | CAP FILM 20UF 5% 700VDC RADIAL |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Vishay BC Components |
| دسته بندی محصولات | Film Capacitors |
| سری | MKP1848 |
| رأی | AEC-Q200 |
| ویژگی | Low ESR |
| بسته بندی | Bulk |
| تحمل | ±5% |
| خازن | 20µF |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | PC Pins |
| برنامه | Automotive; DC Link, DC Filtering |
| فاصله سرب | 1.476" (37.50mm) |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | Radial |
| اندازه/ابعاد | 1.693" L x 0.846" W (43.00mm x 21.50mm) |
| مواد دی الکتریک | Polypropylene (PP), Metallized |
| ولتاژ امتیاز-AC | - |
| ولتاژ امتیاز-DC | 700V |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 1.516" (38.50mm) |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 105°C |
| ESR (مقاومت در برابر سری معادل) | 7 mOhms |
در انبار 52 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $8.06 | $7.90 | $7.74 |
حداقل: 1