MBB02070D4993DC100
| سازندگان: | Vishay BC Components |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Through Hole Resistors |
| توضیحات: | RES 499K OHM 0.6W 0.5% AXIAL |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سری | MBB/SMA 0207 - Professional |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Tape & Box (TB) |
| تحمل | ±0.5% |
| مقاومت | 499 kOhms |
| ترکیب | Metal Film |
| قسمت وضعیت | Active |
| نرخ شکست | - |
| قدرت (وات) | 0.6W |
| بسته بندی/مورد | Axial |
| اندازه/ابعاد | 0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | - |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 155°C |
| تعداد خاتمه ها | 2 |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | - |
| ضریب دما | ±25ppm/°C |