MBA02040C4422FC100
| سازندگان: | Vishay BC Components |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Through Hole Resistors |
| توضیحات: | RES 44.2K OHM 0.4W 1% AXIAL |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سری | MBA/SMA 0204 - Professional |
| ویژگی | Automotive AEC-Q200 |
| بسته بندی | Tape & Box (TB) |
| تحمل | ±1% |
| مقاومت | 44.2 kOhms |
| ترکیب | Metal Film |
| قسمت وضعیت | Active |
| نرخ شکست | - |
| قدرت (وات) | 0.4W |
| بسته بندی/مورد | Axial |
| اندازه/ابعاد | 0.063" Dia x 0.142" L (1.60mm x 3.60mm) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | - |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 155°C |
| تعداد خاتمه ها | 2 |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | - |
| ضریب دما | ±50ppm/°C |