KP1830333061G
| سازندگان: | Vishay BC Components |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Film Capacitors |
| برگه داده ها: | KP1830333061G |
| توضیحات: | CAP FILM 0.033UF 1% 63VDC RADIAL |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Vishay BC Components |
| دسته بندی محصولات | Film Capacitors |
| سری | KP 1830 |
| رأی | - |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Tape & Box (TB) |
| تحمل | ±1% |
| خازن | 0.033µF |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | PC Pins |
| برنامه | High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT |
| فاصله سرب | 0.197" (5.00mm) |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | Radial |
| مواد دی الکتریک | Polypropylene (PP) |
| ولتاژ امتیاز-AC | 40V |
| ولتاژ امتیاز-DC | 63V |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 100°C |
در انبار 50 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.49 | $1.46 | $1.43 |
حداقل: 1