BFC246857474
| سازندگان: | Vishay BC Components |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Film Capacitors |
| برگه داده ها: | BFC246857474 |
| توضیحات: | CAP FILM 0.47UF 10% 630VDC RAD |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Vishay BC Components |
| دسته بندی محصولات | Film Capacitors |
| سری | MKT468 |
| رأی | - |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Bulk |
| تحمل | ±10% |
| خازن | 0.47µF |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | PC Pins |
| برنامه | General Purpose |
| فاصله سرب | 0.886" (22.50mm) |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | Radial |
| اندازه/ابعاد | 1.024" L x 0.492" W (26.00mm x 12.50mm) |
| مواد دی الکتریک | Polyester, Metallized |
| ولتاژ امتیاز-AC | 250V |
| ولتاژ امتیاز-DC | 630V |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 1.004" (25.50mm) |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 105°C |
در انبار 61 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.76 | $2.70 | $2.65 |
حداقل: 1