BFC233864104
| سازندگان: | Vishay BC Components |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Film Capacitors |
| توضیحات: | CAP FILM 0.1UF 20% 1KVDC RADIAL |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| سری | MKP338 6 |
| رأی | AEC-Q200, Y2 |
| ویژگی | - |
| بسته بندی | Bulk |
| تحمل | ±20% |
| خازن | 0.1µF |
| قسمت وضعیت | Active |
| ختم | PC Pins |
| برنامه | Automotive; EMI, RFI Suppression |
| فاصله سرب | 0.886" (22.50mm) |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | Radial |
| اندازه/ابعاد | 1.024" L x 0.394" W (26.00mm x 10.00mm) |
| مواد دی الکتریک | Polypropylene (PP), Metallized |
| ولتاژ امتیاز-AC | 300V |
| ولتاژ امتیاز-DC | 1000V (1kV) |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.768" (19.50mm) |
| دمای عملیاتی | -55°C ~ 105°C |