VSFCS2CC120G
| سازندگان: | Virtium |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Memory Cards |
| برگه داده ها: | VSFCS2CC120G |
| توضیحات: | Memory Cards 120GB,CFast, 3.3V,CE, MLC, Commercial Temp (0 to 70 C) |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| برند | Virtium |
| سری | VSFC |
| محصول | CFast Cards |
| Tradename | StorFly |
| اندازه حافظه | 120 GB |
| زیرشاخه | Memory & Data Storage |
| تولید کننده | Virtium |
| نوع محصول | Memory Cards |
| پیکربندی | MLC |
| دسته بندی محصولات | Memory Cards |
| مقدار کارخانه بسته | 1 |
| ولتاژ تامین عامل | 3.3 V |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 70 C |
| حداقل دمای عملیاتی | 0 C |
در انبار 61 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $107.21 | $105.07 | $102.96 |
حداقل: 1