VTDCFAPI004G-1C1
| سازندگان: | Virtium LLC |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Memory Cards |
| برگه داده ها: | VTDCFAPI004G-1C1 |
| توضیحات: | MEMORY CARD COMPACTFLASH 4GB SLC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Virtium LLC |
| دسته بندی محصولات | Memory Cards |
| سرعت | - |
| سری | TuffDrive® CF |
| فن آوری | SLC |
| اندازه حافظه | 4GB |
| نوع حافظه | CompactFlash® |
| قسمت وضعیت | Active |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
در انبار 21 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $62.27 | $61.02 | $59.80 |
حداقل: 1