UJ3D1202TS
| سازندگان: | UnitedSiC |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| برگه داده ها: | UJ3D1202TS |
| توضیحات: | Schottky Diodes & Rectifiers 1200V/2A SiC SCHOTTKY DIODE G3 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| Rohs | Details |
| برند | UnitedSiC |
| سری | UJ3D |
| محصول | Schottky Silicon Carbide Diodes |
| بسته بندی | Tube |
| فن آوری | SiC |
| زیرشاخه | Diodes & Rectifiers |
| تولید کننده | UnitedSiC |
| نوع محصول | Schottky Diodes & Rectifiers |
| پیکربندی | Single |
| صلاحیت | AEC-Q101 |
| سبک نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | TO-220-2 |
| دسته بندی محصولات | Schottky Diodes & Rectifiers |
| اگر--جریان رو به جلو | 2 A |
| Ir-جریان معکوس | 20 uA |
| Vf-ولتاژ رو به جلو | 1.4 V |
| Vr-ولتاژ معکوس | 1200 V |
| مقدار کارخانه بسته | 50 |
| Pd-قدرت استهلاک | 75 W |
| Ifsm-جریان موج رو به جلو | 30 A |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 175 C |
| حداقل دمای عملیاتی | - 55 C |
| Vrrm-ولتاژ معکوس تکراری | 1200 V |
در انبار 30 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2.65 | $2.60 | $2.55 |
حداقل: 1