TRAVELCUBE
| سازندگان: | Tripp Lite |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Power Distribution, Surge Protectors |
| برگه داده ها: | TRAVELCUBE |
| توضیحات: | SURGE SUP 1OUT W/RJ11 DIRECTPLUG |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Tripp Lite |
| دسته بندی محصولات | Power Distribution, Surge Protectors |
| نوع | Outlet Strip, Surge Protector |
| انرژی | 540J |
| سری | Protect It!® |
| وزن | 0.17 lb (77.11 g) |
| ویژگی | - |
| مصوبات | UL |
| رسانه های AC | 1 |
| طول سیم | Without Cord |
| قسمت وضعیت | Active |
| جریان-حداکثر | 15A |
| نوع نصب | - |
| منطقه مورد استفاده | North America |
| ولتاژ ورودی | 120V |
| مواد دی الکتریک | Plastic |
| حفاظت بیش از حد | Circuit Breaker(s) |
| اتصال-AC ورودی | NEMA 5-15P |
| اتصال-AC خروجی | NEMA 5-15R |
| خطوط رسانه ای محافظت شده | RJ11 |
در انبار 3 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $14.93 | $14.63 | $14.34 |
حداقل: 1