TLP76MSGB
| سازندگان: | Tripp Lite |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Power Distribution, Surge Protectors |
| برگه داده ها: | TLP76MSGB |
| توضیحات: | ECO SURGE PROTECTOR POWER STRIP |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Tripp Lite |
| دسته بندی محصولات | Power Distribution, Surge Protectors |
| نوع | Outlet Strip, Surge Protector |
| انرژی | 1080J |
| سری | ECO-Surge™ |
| وزن | 1.8 lbs (816.5 g) |
| ویژگی | - |
| مصوبات | cUL, UL |
| رسانه های AC | 7 |
| طول سیم | 6' (1.83m) |
| قسمت وضعیت | Active |
| جریان-حداکثر | - |
| نوع نصب | Bench, Floor, Wall |
| منطقه مورد استفاده | - |
| ولتاژ ورودی | 120V |
| مواد دی الکتریک | Plastic |
| حفاظت بیش از حد | Circuit Breaker(s) |
| اتصال-AC ورودی | NEMA 5-15P |
| اتصال-AC خروجی | NEMA 5-15R |
| خطوط رسانه ای محافظت شده | - |
در انبار 5 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $41.54 | $40.71 | $39.90 |
حداقل: 1