PV1000FC
| سازندگان: | Tripp Lite |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | DC to AC (Power) Inverters |
| برگه داده ها: | PV1000FC |
| توضیحات: | INVERTER 1000W 12VDC 2OUTLET |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Tripp Lite |
| اندازه | 8.75" L x 7.75" W x 7.00" H (222.3mm x 196.9mm x 177.8mm) |
| نوع | Inverter |
| سری | PowerVerter® |
| وزن | 20 lbs (9.1 kg) |
| ویژگی | - |
| رسانه های AC | 2 |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| منطقه مورد استفاده | North America |
| ولتاژ ورودی | 12VDC |
| ولتاژ-خروجی | 120VAC |
| قابلیت از راه دور | No |
| افزایش قدرت خروجی | 2kW |
| اتصال-AC خروجی | NEMA 5-15R |
| اتصال-ورودی ولتاژ | Terminals |
| قدرت خروجی پیوسته | 1kW |