PDUMH15-ISO
| سازندگان: | Tripp Lite |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Power Distribution, Surge Protectors |
| برگه داده ها: | PDUMH15-ISO |
| توضیحات: | POWER OUTLET STRIPS |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Tripp Lite |
| دسته بندی محصولات | Power Distribution, Surge Protectors |
| نوع | PDU (Power Distribution Unit) |
| انرژی | 3840J |
| سری | - |
| ویژگی | - |
| مصوبات | UL |
| رسانه های AC | 14 |
| طول سیم | 15' (4.57m) |
| قسمت وضعیت | Active |
| جریان-حداکثر | 15A |
| نوع نصب | Rack, Horizontal |
| منطقه مورد استفاده | North America |
| ولتاژ ورودی | 100 ~ 127V |
| مواد دی الکتریک | Metal |
| حفاظت بیش از حد | Circuit Breaker(s) |
| اتصال-AC ورودی | NEMA 5-15P |
| اتصال-AC خروجی | NEMA 5-15R |
| خطوط رسانه ای محافظت شده | - |
در انبار 2 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $194.33 | $190.44 | $186.63 |
حداقل: 1