PDUMH15
| سازندگان: | Tripp Lite |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Power Distribution, Surge Protectors |
| برگه داده ها: | PDUMH15 |
| توضیحات: | POWER STRIP 13OUT RACK AMMETER |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Tripp Lite |
| دسته بندی محصولات | Power Distribution, Surge Protectors |
| نوع | PDU (Power Distribution Unit) |
| انرژی | - |
| سری | - |
| وزن | 4.5 lbs (2 kg) |
| ویژگی | Load Meter |
| مصوبات | CSA, UL |
| رسانه های AC | 13 |
| طول سیم | 15' (4.57m) |
| قسمت وضعیت | Active |
| جریان-حداکثر | 15A |
| نوع نصب | Rack, Horizontal |
| منطقه مورد استفاده | North America |
| ولتاژ ورودی | 120V |
| مواد دی الکتریک | Steel |
| حفاظت بیش از حد | Circuit Breaker(s) |
| اتصال-AC ورودی | NEMA 5-15P |
| اتصال-AC خروجی | NEMA 5-15R |
| خطوط رسانه ای محافظت شده | - |
در انبار 7 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $130.62 | $128.01 | $125.45 |
حداقل: 1