PDU40TDUAL
| سازندگان: | Tripp Lite |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Power Distribution, Surge Protectors |
| برگه داده ها: | PDU40TDUAL |
| توضیحات: | POWER STRIP 40OUT 10'CORDS 65" |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Tripp Lite |
| دسته بندی محصولات | Power Distribution, Surge Protectors |
| نوع | PDU (Power Distribution Unit) |
| انرژی | - |
| سری | - |
| وزن | 8 lbs (3.6 kg) |
| ویژگی | Dual Power Input for Redundant Power Supplies |
| مصوبات | UL |
| رسانه های AC | 40 |
| طول سیم | 10' (3.05m) |
| قسمت وضعیت | Active |
| جریان-حداکثر | 20A (2) |
| نوع نصب | Rack, Vertical |
| منطقه مورد استفاده | North America |
| ولتاژ ورودی | 120V |
| مواد دی الکتریک | Aluminum |
| حفاظت بیش از حد | Circuit Breaker(s) |
| اتصال-AC ورودی | NEMA L5-20P (2) |
| اتصال-AC خروجی | NEMA 5-20R |
| خطوط رسانه ای محافظت شده | - |
در انبار 5 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $278.63 | $273.06 | $267.60 |
حداقل: 1