PDU3EVSR6G60
| سازندگان: | Tripp Lite |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Power Distribution, Surge Protectors |
| برگه داده ها: | PDU3EVSR6G60 |
| توضیحات: | 3-PHASE PDU SWITCHED 10KW 200/20 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Tripp Lite |
| دسته بندی محصولات | Power Distribution, Surge Protectors |
| نوع | PDU (Power Distribution Unit) |
| انرژی | - |
| سری | - |
| ویژگی | Ethernet Control and Monitor Interface for Individual Outlets, Programmable Alerts, Load Meter |
| مصوبات | NOM, UL |
| رسانه های AC | 30 |
| طول سیم | 6' (1.83m) |
| قسمت وضعیت | Active |
| جریان-حداکثر | 24A |
| نوع نصب | Rack, Vertical |
| منطقه مورد استفاده | North America |
| ولتاژ ورودی | 200V, 208V, 240V |
| مواد دی الکتریک | Metal |
| حفاظت بیش از حد | Circuit Breaker(s) |
| اتصال-AC ورودی | IEC 309 |
| اتصال-AC خروجی | IEC 320-C13 (24), C19 (6) |
| خطوط رسانه ای محافظت شده | - |
در انبار 50 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1,597.05 | $1,565.11 | $1,533.81 |
حداقل: 1