P759-006
| سازندگان: | Tripp Lite |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | KVM Switches (Keyboard Video Mouse) - Cables |
| برگه داده ها: | P759-006 |
| توضیحات: | CABLE KIT SECURE KVM SWITCHES 6' |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Tripp Lite |
| دسته بندی محصولات | KVM Switches (Keyboard Video Mouse) - Cables |
| نوع | USB KVM |
| طول | 6.0' (1.83m) |
| سری | - |
| قسمت وضعیت | Active |
| تبدیل به (پایان آداپتور) | DVI-D Dual Link Male, USB - B 2.0 Male, 3.5mm Plug Male |
| تبدیل از (پایان آداپتور) | DVI-D Dual Link Male, USB - A 2.0 Male, 3.5mm Plug Male |
| برای استفاده با/محصولات مرتبط | B002 or B004 Dua2,4 Port-HR-K, B043-DUA8-SL |
در انبار 10 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $38.86 | $38.08 | $37.32 |
حداقل: 1