BC PRO1400
| سازندگان: | Tripp Lite |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Uninterruptible Power Supply (UPS) Systems |
| برگه داده ها: | BC PRO1400 |
| توضیحات: | BATT BACKUP 940W 6 OUTLET 120V |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Tripp Lite |
| دسته بندی محصولات | Uninterruptible Power Supply (UPS) Systems |
| فرم | Tower |
| نوع | Standby (No Regulation) |
| ارتفاع | 12.799" (325.10mm) |
| سری | BC Pro® |
| وزن | 37 lbs (16.8 kg) |
| رسانه های AC | 6 (UPS) |
| طول سیم | 6' (1.83m) |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| برنامه | Desktop, Home Theater |
| قدرت دارای امتیاز | 1.4kVA / 940W |
| اندازه/ابعاد | 9.000" L x 7.500" W (228.60mm x 190.50mm) |
| ولتاژ-خروجی | 120V |
| اتصال-AC ورودی | NEMA 5-15P |
| اتصال-AC خروجی | NEMA 5-15R |
| خطوط رسانه ای محافظت شده | - |
| زمان پشتیبان گیری-حداکثر بار | 8 minutes |
در انبار 73 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1