APSX4048SW
| سازندگان: | Tripp Lite |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | DC to AC (Power) Inverters |
| برگه داده ها: | APSX4048SW |
| توضیحات: | 48V INVERTER CHARGER ATS SINE WA |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Tripp Lite |
| دسته بندی محصولات | DC to AC (Power) Inverters |
| اندازه | 22.50" L x 7.25" W x 9.00" H (571.5mm x 184.2mm x 228.6mm) |
| نوع | Inverter, UPS |
| سری | APSX |
| وزن | 57 lbs (25.9 kg) |
| ویژگی | Auto Power Transfer for UPS Mode, Battery Charger |
| رسانه های AC | Hardwire |
| قسمت وضعیت | Active |
| منطقه مورد استفاده | International |
| ولتاژ ورودی | 48VDC, 230VAC |
| ولتاژ-خروجی | 230VAC |
| قابلیت از راه دور | Yes |
| افزایش قدرت خروجی | 8kW |
| اتصال-AC خروجی | None (Hardwire) |
| اتصال-ورودی ولتاژ | Terminals, Junction Box |
| قدرت خروجی پیوسته | 4kW |
در انبار 66 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $2,909.71 | $2,851.52 | $2,794.49 |
حداقل: 1