RC-7
| سازندگان: | Triad Magnetics |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Fixed Inductors |
| برگه داده ها: | RC-7 |
| توضیحات: | FIXED IND 450UH 1A 420 MOHM TH |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Triad Magnetics |
| دسته بندی محصولات | Fixed Inductors |
| نوع | Wirewound |
| سری | RC |
| رأی | - |
| Q @ ماژولهای عملیاتی | - |
| بسته بندی | Bulk |
| محافظ | Unshielded |
| تحمل | ±10% |
| اندوکتانس | 450µH |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | Radial, Vertical Cylinder |
| مواد هسته ای | Ferrite |
| اندازه/ابعاد | 0.600" Dia (15.24mm) |
| مقاومت دی سی (DCR) | 420mOhm |
| اشباع جریان | - |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 1A |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.930" (23.62mm) |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | - |
| بسامد-رزونانس خود | - |
| تست فرکانس اندوکتانس | 10kHz |
در انبار 118 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $4.00 | $3.92 | $3.84 |
حداقل: 1