AX97-308R2
| سازندگان: | Triad Magnetics |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Fixed Inductors |
| برگه داده ها: | AX97-308R2 |
| توضیحات: | FIXED IND 8.2UH 5A 30 MOHM |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Triad Magnetics |
| دسته بندی محصولات | Fixed Inductors |
| نوع | Wirewound |
| سری | AX97 |
| رأی | - |
| Q @ ماژولهای عملیاتی | - |
| بسته بندی | Bulk |
| محافظ | Unshielded |
| تحمل | ±20% |
| اندوکتانس | 8.2µH |
| قسمت وضعیت | Active |
| نوع نصب | Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | Nonstandard |
| مواد هسته ای | Ferrite |
| اندازه/ابعاد | 0.530" L x 0.370" W (13.46mm x 9.40mm) |
| مقاومت دی سی (DCR) | 30mOhm Max |
| اشباع جریان | - |
| امتیاز فعلی (آمپر) | 5A |
| ارتفاع نشسته (حداکثر) | 0.232" (5.90mm) |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | SMD |
| بسامد-رزونانس خود | - |
| تست فرکانس اندوکتانس | 100kHz |
در انبار 69 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.04 | $1.02 | $1.00 |
حداقل: 1