DG200-7
| سازندگان: | Tri-Mag, LLC |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | AC DC Converters |
| برگه داده ها: | DG200-7 |
| توضیحات: | AC/DC CONVERTER 12V 200W |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Tri-Mag, LLC |
| دسته بندی محصولات | AC DC Converters |
| نوع | Open Frame |
| سری | Tri-Mag, DG200 (200W) |
| ویژگی | PFC, Standby Output, Universal Input |
| مصوبات | CB, CE |
| بهره وری | 90% |
| قسمت وضعیت | Active |
| برنامه | ITE (Commercial) |
| نوع نصب | Chassis Mount |
| قدرت (وات) | 200W (300W Forced Air) |
| ولتاژ ورودی | 90 ~ 264 VAC |
| اندازه/ابعاد | 5.00" L x 3.00" W x 1.42" H (127.0mm x 76.2mm x 36.1mm) |
| تعداد خروجی | 1 |
| ولتاژ-خروجی 1 | 12V |
| ولتاژ-خروجی 2 | - |
| ولتاژ-خروجی 3 | - |
| ولتاژ-خروجی 4 | - |
| ولتاژ-انزوا | 4kV |
| حداقل بار مورد نیاز | No |
| دمای عملیاتی | -20°C ~ 65°C (With Derating) |
| جریان-خروجی (حداکثر) | 16.5A |
در انبار 5 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $121.39 | $118.96 | $116.58 |
حداقل: 1