SL869GNS315T002
| سازندگان: | Telit |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | RF Receivers |
| برگه داده ها: | SL869GNS315T002 |
| توضیحات: | RF RCVR GNSS/GPS 1575.42MHZ 0406 |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Telit |
| دسته بندی محصولات | RF Receivers |
| سری | - |
| ویژگی | - |
| فرکانس | 1575.42MHz |
| بسته بندی | Tray |
| اندازه حافظه | 2Mb |
| قسمت وضعیت | Obsolete |
| حساسیت | -158dBm |
| برنامه | General Purpose |
| رابط داده | PCB, Surface Mount |
| بسته بندی/مورد | 24-SMD Module |
| نرخ داده (حداکثر) | - |
| ولتاژ-تامین | 3V ~ 3.6V |
| کانکتور آنتن | PCB, Surface Mount |
| جریان دریافت | 71mA |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| مدولاسیون یا پروتکل | GNSS, GPS |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | 0406 |
در انبار 59 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $0.00 | $0.00 | $0.00 |
حداقل: 1