WWH1.50SV25
| سازندگان: | Techflex |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Spiral Wrap, Expandable Sleeving |
| توضیحات: | SELF WRAP 1.5" X 25' SILVER |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Techflex |
| نوع | Self Wrap |
| رنگ | Silver |
| عرض | - |
| طول | 25.00' (7.62m) |
| سری | WeldWrap™ HD |
| ویژگی | Chemical Resistant, Clean Cut, Hook and Loop Closure Strip |
| مواد | Silicone |
| قسمت وضعیت | Active |
| ضخامت دیوار | 0.051" (1.30mm) |
| حفاظت از گرما | Heat Resistant |
| مشخصه های نوع | Split Flexible Tube |
| حفاظت مایع | Gasoline Resistant |
| حفاظت سایشی | Abrasion Resistant |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 204.4°C |
| حفاظت از محیط زیست | UV Resistant |
| قطر داخل ، گسترش | - |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | Non Flammable |
| قطر داخل ، بدون گسترش | 1.500" (38.10mm) |