NYN1.25BK
| سازندگان: | Techflex |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Spiral Wrap, Expandable Sleeving |
| برگه داده ها: | NYN1.25BK |
| توضیحات: | SLEEVING 1-1/4" X 250' BLACK |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Techflex |
| نوع | Sleeve |
| رنگ | Black |
| عرض | - |
| طول | 250' (76.20m) |
| سری | Nylon® Mono™ |
| ویژگی | Chemical Resistant, Clean Cut |
| مواد | Polyamide (PA66), Nylon 6/6, Halogen Free |
| قسمت وضعیت | Active |
| ضخامت دیوار | 0.030" (0.76mm) |
| حفاظت از گرما | - |
| مشخصه های نوع | Expandable |
| حفاظت مایع | Gasoline Resistant, Moisture Resistant |
| حفاظت سایشی | Abrasion and Cut Resistant |
| دمای عملیاتی | -45°C ~ 150°C |
| حفاظت از محیط زیست | UV Resistant |
| قطر داخل ، گسترش | 1.500" (38.10mm) |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | - |
| قطر داخل ، بدون گسترش | 1.250" (31.75mm) |