F6N0.50CW25
| سازندگان: | Techflex |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Spiral Wrap, Expandable Sleeving |
| توضیحات: | SELF WRAP 1/2" X 25' CLEAR/WHITE |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Techflex |
| نوع | Self Wrap |
| رنگ | Clear, White |
| عرض | - |
| طول | 25.00' (7.62m) |
| سری | F6® |
| ویژگی | Chemical Resistant, Clean Cut |
| مواد | Polyethylene Terephthalate (PET), Halogen Free |
| قسمت وضعیت | Active |
| ضخامت دیوار | 0.025" (0.64mm) |
| حفاظت از گرما | - |
| مشخصه های نوع | Split Flexible Tube |
| حفاظت مایع | - |
| حفاظت سایشی | Abrasion and Cut Resistant |
| دمای عملیاتی | -70°C ~ 125°C |
| حفاظت از محیط زیست | - |
| قطر داخل ، گسترش | - |
| امتیاز اشتعال پذیری مواد | UL94 V-0 |
| قطر داخل ، بدون گسترش | 0.500" (12.70mm) |