S23P50/100D15
| سازندگان: | Tamura |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Current Sensors |
| برگه داده ها: | S23P50/100D15 |
| توضیحات: | SENSOR CURRENT HALL 50A AC/DC |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| تولید کننده | Tamura |
| دسته بندی محصولات | Current Sensors |
| خروجی | Ratiometric, Current |
| سری | S23PXXXD15 |
| دقت | ±0.25% |
| فرکانس | DC ~ 100kHz |
| خطی | ±0.15% |
| بسته بندی | Bulk |
| قسمت وضعیت | Active |
| حساسیت | - |
| نوع سنسور | Hall Effect, Closed Loop |
| قطبش | Bidirectional |
| برای اندازه گیری | AC/DC |
| نوع نصب | Through Hole |
| زمان پاسخ | 0.5µs |
| بسته بندی/مورد | Module |
| ولتاژ-تامین | ±12V ~ 15V |
| جریان-سنجش | 50A |
| تعداد کانال | 1 |
| دمای عملیاتی | -40°C ~ 85°C |
| جریان--عرضه (حداکثر) | 25mA |
| بسته بندی دستگاه تامین کننده | - |
در انبار 83 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $24.43 | $23.94 | $23.46 |
حداقل: 1