TS15P01G D2
| سازندگان: | Taiwan Semiconductor |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| توضیحات: | Bridge Rectifiers 15A, 50V, SIL BRIDGE RECTIFIER |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| Rohs | Details |
| نوع | Single Phase Bridge |
| عرض | 4.8 mm |
| ارتفاع | 20.3 mm |
| طول | 30.3 mm |
| بسته بندی | Reel |
| فن آوری | Si |
| زیرشاخه | Diodes & Rectifiers |
| وزن واحد | 0.252209 oz |
| نوع محصول | Bridge Rectifiers |
| سبک نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | TS-6P-4 |
| جریان حداکثر موج | 240 A |
| اگر--جریان رو به جلو | 15 A |
| Ir-جریان معکوس | 10 uA |
| حداکثر ولتاژ معکوس | 50 V |
| Vf-ولتاژ رو به جلو | 1.1 V |
| Vr-ولتاژ معکوس | 50 V |