TS10B01GHC2
| سازندگان: | Taiwan Semiconductor |
|---|---|
| دسته بندی محصولات: | Accessories |
| برگه داده ها: | TS10B01GHC2 |
| توضیحات: | Bridge Rectifiers 10A, 50V, SIL 7.5/7.5/7.5MM BRIDGE RECTIFIER |
| وضعیت RoHS: | سازگار با RoHS |
| ویژگی | مقدار مشخصه |
|---|---|
| Rohs | Details |
| نوع | Single Phase Bridge |
| برند | Taiwan Semiconductor |
| عرض | 3.7 mm |
| ارتفاع | 15.3 mm |
| طول | 25.3 mm |
| سری | TS10B0xG |
| بسته بندی | Reel |
| فن آوری | Si |
| زیرشاخه | Diodes & Rectifiers |
| وزن واحد | 0.141096 oz |
| تولید کننده | Taiwan Semiconductor |
| نوع محصول | Bridge Rectifiers |
| صلاحیت | AEC-Q101 |
| سبک نصب | Through Hole |
| بسته بندی/مورد | TS4B-4 |
| دسته بندی محصولات | Bridge Rectifiers |
| جریان حداکثر موج | 150 A |
| اگر--جریان رو به جلو | 10 A |
| Ir-جریان معکوس | 10 uA |
| حداکثر ولتاژ معکوس | 50 V |
| Vf-ولتاژ رو به جلو | 1.1 V |
| Vr-ولتاژ معکوس | 50 V |
| مقدار کارخانه بسته | 1000 |
| حداکثر دمای عملیاتی | + 150 C |
| حداقل دمای عملیاتی | - 55 C |
در انبار 50 pcs
| قیمت مرجع ($) | 1 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
|---|---|---|---|
| $1.11 | $1.09 | $1.07 |
حداقل: 1